• 6 e VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruin, Dave deOverige stafTeammanager
    Marce, AngeloOverige stafTeammanager
    Verhagen, WilliamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:30FC Drunen 2 - TGG 6Sportpark Duinzicht
    3 okt. 13:00TGG 6 - CHC 5Sportpark De Donken
    10 okt. 13:00TGG 6 - Haarsteeg 5Sportpark De Donken
    17 okt. 12:00FC Engelen 3 - TGG 6Sportpark Engelerpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.B.V.V. 3 - TGG 63 - 2
    12 sep.CHC 6 - TGG 66 - 2
  • Poulestanden TGG 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baardwijk 600000000
    2CHC 500000000
    3FC Drunen 200000000
    4SC Elshout 400000000
    5Emplina 900000000
    6FC Engelen 300000000
    7Haarsteeg 500000000
    8Nieuwkuijk 500000000
    9RKDVC 1500000000
    10RWB 500000000
    11TGG 600000000
    12Wilhelmina 600000000

    Poulestanden TGG 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina 733009369
    2CHC 6320112756
    3B.V.V. 33102710-33
    4TGG 63003412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdellaoui, MajidTeamspeler
    Bruin, Dave deTeamspeler
    Burgt, Bart van derTeamspeler
    Greebe, BartTeamspeler
    Hajban, HichamTeamspeler
    Koppens, D.Teamspeler
    Marce, AngeloTeamspeler
    Oetelaar, Guney v.d.Teamspeler
    Zaunbrecher, DavyTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Drunen 2

    VS

    TGG 6

    26 september 202110:30 uur
    Sportpark Duinzicht veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TGG 6

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd