• 7 e VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hubner, FerryOverige stafTeammanager
    Khaksar, MostafaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:00 RKKSV 3 - TGG 7Sportpark Eikenhage
    3 okt. 10:00TGG 7 - Essche Boys 5Sportpark De Donken
    10 okt. 12:30OJC ROSMALEN 9 - TGG 7Sportpark De Groote Wielen
    17 okt. 10:00TGG 7 - SV BLC 3Sportpark De Donken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Wilhelmina 5 - TGG 72 - 1
    12 sep.Hedel 4 - TGG 70 - 1
  • Poulestanden TGG 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV BLC 300000000
    2B.V.V. 400000000
    3Den Dungen 600000000
    4Emplina 800000000
    5Essche Boys 500000000
    6OJC ROSMALEN 900000000
    7OSC'45 200000000
    8RKDVC 900000000
    9RKKSV 300000000
    10TGG 700000000
    11Wilhelmina 700000000

    Poulestanden TGG 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 103210165117
    2Wilhelmina 53210144107
    3TGG 7310225-33
    4Hedel 43003220-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarsel, StefanTeamspeler
    Conception, RemyTeamspeler
    Hubner, DaniTeamspeler
    Hubner, FerryTeamspeler
    Jager, M.T. deTeamspeler
    Khaksar, MostafaTeamspeler
    Mudian, YounesTeamspeler
    Verstappen, MarcoTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKKSV 3

    VS

    TGG 7

    26 september 202110:00 uur
    Sportpark Eikenhage veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TGG 7

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd